Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1999 yılından itibaren yüksel çelik nakliye işletmesi olarak başlamış olduğumuz yurtiçi taşımacılık ticari faaliyetimize 2005 yılında engin çelik in de dahil olması ile taşımacılık faaliyetimize yeni bir boyut ve ivme kazandırdık.

2005 yılından itibaren türkiyenin önde gelen demir-çelik üretici ve tüccarlarına yurtiçinde marmara-batı karadeniz ve ege bölgeleri başta olmak üzere yurtiçi taşımacılık hizmetleri verdik.

2020 yılında ticari faaliyetimizi özçelikler lojistik nakliyat inşaat san. ve tic. ltd. şti. ünvanı altında siz değerli müşterilerimize daha kurumsal bir kimlikle hizmet verebilmek için yeniledik.

2020 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz yurtiçi taşımacılık faaliyetlerimize ilave olarak taşıma işleri organizatörlüğü (t.i.o.) belgesi kapsamında ve taşıma sorumluluk sigortası güvencesi ile uluslar arası taşımacılık hizmeti de sunmaya başladık.

Siz değerli müşterilerimize uluslar arası taşımacılık faaliyeti kapsamında talepleriniz olması durumunda ihtacat destek (tahmil-tahliye-aktarma) komple ve parsiyel minivan , tenteli , frigofirik , açık kasa , flatbed , lowbed ve diğer ekipmanlar ile kara taşımacılığı , konteyner ve komple gemi , tren ve kargo uçağı vasıtaları ile tüm taşımacılık modlarında hizmet verebiliyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda siz değerli müşterilerimize açık-kapalı saha depolama aktarma tahmil-tahliye hizmetleri verebiliyoruz.

Önceliğimiz; uzman kadromuz ve yeni teknolojiye sahip güncel filomuz ile değerlerinizi güvenle taşıyoruz….

Belgelerimiz